Witaj w świecie mediów

Inteligencja we współczesnym świecie manifestuje się poprzez
umiejętność myślenia kategoriami społecznej całości.

Oferta

If you feel save in the area that you working with you not working in the right area. Always go little further instead of what make you feel capable in being in, go little bit out of your depth. When you don't feel that your feet quite touch in the bottom you are just about right place to do something exciting.

~ David Bowie

WSPÓŁPRACA

Wybrane marki, z którymi współpracowaliśmy
Wybrane media, z którymi mamy relacje

Zostań jednym z nas

W APR24 stawiamy na energię między członkami zespołu. Naszym celem jest stworzenieatmosfery pełnej inspiracji, w której nie brakuje rzetelnej pracy i przestrzeni na rozwój oraz edukację. Jeżeli czasami czytasz coś i opada Ci szczęka, widzisz film, w którym ujęcia Cię zachwycają, a gdy widzisz pewne projekty graficzne, marzysz o tym, by uczestniczyć w procesie ich tworzenia. Dołącz do nas. Twórz nową jakość w mediach. Pracuj z kreatywnymi profesjonalistami, którzy nie tylko dadzą Ci fajny zespół i możliwość pracy przy największych projektach, ale też doradzą Ci w kwestii własnego rozwoju i pomogą zrealizować Twoje amicje.
Jeśli twoim paliwem jest inspiracja, która sprawia, że możesz przenosić góry. Jeśli nie potrzebujesz szefa do działania, lubisz ludzi i nie chcesz żeby Ci ktoś pokazywał palcem co masz robić, to zapraszamy do zespołu. Daj znać, nie musisz wysyłać CV. Spotkamy się i wypijemy herbatę, a reszta to melodia przyszłości. Zapraszamy ludzi kreatywnych z pozytywna zajawką, takich którzy dostrzegają piękno w prostocie i brzydzą się agresją.
Copywriter, Eccount Manager, Artysta grafik, Designer, ….. Daj znać!

Porozmawiajmy

Biuro Gdańsk

ul. Kazimierza Wielkiego 24/17

80-180 Gdańsk

Biuro Bytów

ul. Dworcowa 17a

77-100 Bytów

APR24 sp. z o.o.

ul. Szkolna 67

83-307 Kiełpino

KRS 0000676623