Szukasz wyjątkowego mieszkania

w okolicach Tczewa?

Bardzo korzystna oferta w programie MDM

Malownicze położenie w otoczeniu lasów, łąk oraz stawów

Miejsca dla osób ceniących życie miejskie, ale i bliskość natury

Niska zabudowa i dobry standard wykończenia

Dogodny dojazd do Tczewa(15 minut) oraz do Gdańska(25 minut)

Wypełnij formularz*

aby otrzymać więcej informacji

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środ­ków komunikacji elektronicznej (...)Admi­ni­stra­to­rem danych oso­bo­wych w rozu­mie­niu ustawy z dnia 29 sierp­nia 1997 roku o ochro­nie danych oso­bo­wych (Dz. U. z 1997 roku, Nr 133, poz. 883 z późń. zm.) jest DEKPOL S A. z siedzibą w Pinczynie przy ul. Gajowej 31 83-251 Pinczyn. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje praw wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz ich usunięcia z bazy.

MIESZKANIA - Osiedle Nowe Rokitki

Natura na wyciągnięcie ręki i szybki dojazd do centrum miasta – na Osiedlu Nowe Rokitki wszystko, czego potrzebujesz do wygodnego życia jest tuż za progiem. Lubisz spotkania ze znajomymi nad jeziorem? Chcesz spędzać aktywnie czas na rowerze? Cenisz sobie ciszę i spokój?

Zobacz mieszkania

Biuro sprzedazy

  • ul. Tczewska 83a/7

    Tczew

  • tel.: 666 848 248

    email: mieszkania@dekpol.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 (w srodę do 18:00)

Dziekujemy

za wysłanie formularza

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Laudantium ducimus molestiae vel deserunt tempora nam quae? Dolor ipsum nisi blanditiis, earum facere sit suscipit ea odio, eum delectus culpa voluptatem.