Litus invest

O nas

Działamy od 2006r.

Budowanie to sztuka.

Każdy obcuje z nią na co dzień, bo to sztuka, która towarzyszy nam przez całe życie. Jest fundamentem, na którym opiera się nasz różnorodny świat. Jest wokół nas, gdy pracujemy, odpoczywamy w domu, podróżujemy. Dlatego w budowaniu najważniejsza jest jakość.

Litus Invest od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, tworząc nową jakość w branży, stawiając na precyzję i niezawodność.

Budujemy przyjazne ludziom miejsca do codziennego życia, odpowiadające na najważniejsze potrzeby - stabilizacji, piękna i poczucia bezpieczeństwa. Możesz nam zaufać

Wierzymy, że jakość jest
gwarancją sukcesu inwestycji.

Litus Invest od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, tworząc nową jakość w branży, stawiając na precyzję i niezawodność. Spółka stawiała swoje pierwsze kroki przy realizacjach przemysłowych, jednak od 2020 roku działania skupiają się głównie na budowaniu inwestycji mieszkaniowych.

Nadrzędnym celem firmy jest dostarczenie najwyższej jakości usług na każdym etapie realizacji. Dzięki zaangażowaniu najwyższej klasy profesjonalistów, firma zaspakaja oczekiwania nawetnajbardziej wymagających Klientów - najważniejsze jest bowiem indywidualne podejście oraz praktyczność rozwiązań.

Lokalizacje, w których powstają inwestycje są starannie dobierane pod kątem charakteru, stylistyki oraz szeregu stosowanych rozwiązań. Każda z nich posiada swój niepowtarzalny klimat, a przemyślane detale wyróżniają je spośród wielu dostępnych na rynku. Nawiązują do historii miejsca,kultury subregionu oraz oczekiwań przyszłych mieszkańców. To dla nich realizowane są funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie, które przyciągają swoją hamonią i wyjątkową atmosferą. Kluczowe jest tworzenie komfortowych miejsc do codziennego życia, gwarantujących stabilizację, piękno i poczucie bezpieczeństwa.

Litus Invest kładzie nacisk na sprawną komunikację z Klientem. Służy pomocą i wiedzą na każdym etapie relacji od doradztwa w zakresie wyboru mieszkania poprzez sposób finansowania jego zakupu, aż po doradztwo w zakresie jego wykończenia.

Rozumiemy, jak ważnym elementem życia naszych Klientów jest zakup mieszkania. Właśnie dlatego dążymy do zapewnienia wymarzonych warunków zarówno podczas procesu zakupowego, jak i stworzenia doskonałej jakości produktów.

Litus Invest

ul. Profesora Witolda Andruszkiewicza 5 lok. 2/38
80-601 Gdańsk (KOGA)