Zarządzaj Mobilnym doświadczeniem swoich

przewiń stronę

Mobile Labs

MobileLabs Sp. z o.o. jest twórcą nowatorskich rozwiązań telekomunikacyjny na polskim rynku. Łącząc doświadczenie specjalistów z dostępnymi technologiami, tworzy innowacyjne rozwiązania odpowiadające zmieniającym się potrzebom klientów w zakresie komunikacji, przechowywania i udostępniania danych, numeracji mobilnej czy aplikacji. Dzięki współpracy z czołowymi operatorami komórkowymi stale rozszerzamy nasze możliwości.

Be smart

Obniż koszty usług telekomunikacyjnych, wybierz złoty numer i korzystaj z nowoczesnej technologii.

Be Cool

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Rem beatae excepturi, facere aliquam officiis ad dolore quae eligendi repudiandae perferendis similique recusandae qui ab! Corrupti minima ipsam nisi accusantium magni.

Rozwiązania

więcej
Centrala w chmurze
(Cloud PBX)

Posiadasz coraz większą bazę danych, masz wiele oddziałów firmy i klientów na całym świecie? Wykonujesz lub przyjmujesz mnóstwo połączeń dziennie? Interesuje Cię możliwość kolejkowania połączeń, przyjmowania e-faxów czy proste organizowanie telekonferencji? Pełna wirtualizacja pomoże Ci łatwiej zarządzać komunikacją wewnątrz i na zewnątrz firmy bez konieczności zakupu drogiego sprzętu i dodatkowej infrastruktury komunikacyjnej.

więcej
Aplikacje mobilne

Chciałbyś zastąpić swój telefon firmowy, a nawet całą centralę tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem? Rozważasz aplikację typu white label, która w pełni będzie spełniać Twoje potrzeby w zakresie komunikacji? Działasz w branży e-commerce i zależy Ci na ułatwieniu procesu sprzedażowego? Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji softphone’owych, umożliwiających dzwonienie i odbieranie wiadomości za pośrednictwem Internetu.

więcej
Dedykowana numeracja
mobilna

Chciałbyś aby Twój klient nie miał problemu z zapamiętaniem numeru Twojej infolinii? Zależy Ci na łatwym do zapamiętania numerze, który wykorzystasz w swojej działalności? A może chcesz poszerzyć zakres swojej numeracji lub zintegrować swój system? To prostsze niż myślisz – skorzystaj z naszej bazy przyjaznych numerów. Pokażemy Ci, że telekomunikacja nastawiona na indywidualne potrzeby jest możliwa.

więcej
Masowa wysyłka i odbiór SMS/MMS
(Cloud SMS/MMS)

Wysyłasz lub otrzymujesz hurtowe ilości wiadomości SMS/MMS? Chcesz wygodniej nimi zarządzać? Nasze inteligentne rozwiązania, pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Obsługujemy nie tylko wiadomości typu SMS, ale też wysokiej jakości wiadomości MMS.

Dlaczego warto

korzystać z rozwiązań przygotowanych przez MobileLabs

  • Kompleksowo ułatwiamy zarządzanie telekomunikacją.

  • Obniżamy koszty funkcjonowania firmy.

  • Posiadamy bogate doświadczenie i własny softwarehouse profesjonalistów z branży telekomunikacji.

  • Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i usługi.

  • Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta oferując dedykowane aplikacje i oprogramowanie.

  • Tworzymy produkty o intuicyjnej i prostej obsłudze.

  • Pomagamy zaoszczędzić Twój cenny czas dzięki wirtualizacji i automatyzacji.

  • Jesteśmy otwarci na wszelkie pytanie i sugestie.