about-home
NOVO 30

O inwestycji

Cube 29 to wyjątkowy, butikowy budynek wielorodzinny przy ul. Armii Krajowej w Tczewie. Bez wątpienia głównym wyróżnikiem inwestycji jest gwarancja intymności i poczucia bezpieczeństwa, zamkniętych w nowoczesnej formie.

Mieszkańcy Cube 29 będą mieli do dyspozycji cztery kondygnacje mieszkalne oraz jeden podziemny poziom, w którym znajdą się komórki lokatorskie oraz miejsce do przechowywania rowerów czy wózków.

Budynek składa się z ośmiu mieszkań 2 i 3-pokojowych, rozłożonych na czterech piętrach. W celu zachowania intymnego klimatu nieruchomości, na każdym z poziomów znajdują się jedynie dwa mieszkania, o powierzchniach w przedziale od 41 do 66 m2. Każde z nich podzielono na strefę dzienną (od południowego wschodu) i sypialną (od północnego zachodu). Przemyślana koncepcja architektoniczna to nie tylko wygoda,ale i wyjątkowy design wnętrz – unikatowego charakteru dodają wykonane ze stali grafitowe balustrady balkonów i portfenetry.

  • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Voluptatem dignissimos exercitationem nobis vel fuga,

  • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. sint obcaecati illum rerum voluptatibus iure? Quas in repellat adipisci vero ratione molestias quidem laboriosam culpa.

icon

Dodatkowe miejsce do przechowywania

Każdy mieszkaniec Cube 29 zyska dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy w komórkach lokatorskich, które znajdują się w podziemnej kondygnacji.

icon

Relaks

Każde mieszkanie posiada prywatne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu – balkony na piętrze i przydomowe ogródki na parterze.

icon

Bezpieczeństwo

Spokój i poczucie bezpieczeństwa zapewnią m.in. ogrodzenie wyposażone w furtkę z videodomofonem i przesuwna bramę wjazdowa na parking..

icon

Parking

Na ogrodzonym terenie Cube 29 znajdzie się osiem miejsc parkingowych dla mieszkańców. Parking dla jednośladów w znajduje się podziemnej rowerowni. Wokół nieruchomości znajdują się również ogólnodostępne parkingi.

NOVO 30

Lokalizacja

NOVO 30

Znajdź mieszkanie dla siebie

Znajdź swoje miejsce

metraż (m 2)

Piętro

Pokoje

L.p. Symbol Piętro Pokoje Powierzchia Ogródek Cena brutto Status karta lokalu Podgląd
Brak wyników wyszukiwania
NOVO 30

O nas

Wierzymy, że jakość jest gwarancją sukcesu inwestycji

img

Od 2006 roku realizujemy projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, stawiając na precyzję i niezawodność. wrząc nową jakość w branży. Dzięki zaangażowaniu najwyższej klasy profesjonalistów, staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Każda nasza inwestycja posiada swój niepowtarzalny klimat, a przemyślane detale wyróżniają je spośród wielu dostępnych na rynku. Kładziemy nacisk na sprawną komunikację z Klientem. Służymy pomocą i wiedzą na każdym etapie realizacji – od wyboru mieszkania poprzez sposób finansowania jego zakupu, aż po doradztwo w zakresie jego wykończenia. Rozumiemy, jak ważnym elementem życia naszych Klientów jest zakup mieszkania. Właśnie dlatego dążymy do zapewnienia wymarzonych warunków zarówno podczas procesu zakupowego, jak i stworzenia doskonałej jakości produktów.

NOVO 30

Zainteresowany?

Skontaktuj się z Nami i zapytaj o szczegóły.

Biuro sprzedaży

Litus Invest Sp. z o.o. Sk.

ul. Chmielna 10
80-748 Gdańsk

 

 

 

 

 

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Polityka prywatności
Tel. 800 706 800