Browar Gdańsk PG4

Podwale Grodzkie 4

80-895, Gdańsk

Tel.: +48 58 351 09 10

Tel.: +48 539 545 686

  • Wybierz język:
  • En

Robimy Piwo bo
najlepsze historie

nie zaczynają się od poszliśmy na sałatkę

Więcej

Spotkanie
po latach

Wytatuuj mi pasję

Bartek i Robert byli najlepszymi kumplami. 20 lat temu, w średniej szkole. Każdy jednak poszedł w swoją stronę. Jak potoczyło się ich życie? Opowiedzieli to sobie przy piwie. A potem…

Ślub
po włosku

Historia jednego zaproszenia

Justyna wychodzi za mąż! Romantyczna, artystyczna dusza w końcu trafiła na swoją połówkę. Nie byłaby sobą, gdyby nie zaplanowała ślubu zupełnie innego niż wszystkie. Zaskakuje koleżanki podczas spotkania, zapraszając je na swojeniezwykłe wesele.

Smak
zwycięstwa

Postawić wszystko na jedną kartę

Patrycja od zawsze wiedziała, że chce być sama sobie szefem. Z obawy przed porażką, odkładała decyzję o własnej firmie w nieskończoność. Aż tu nagle...

piwo

p

Najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy oraz trzeci pod względem popularności po wodzie i herbacie napój na świecie.

U nas Piwo jest najważniejsze, pewnie dlatego, że nasze hasło brzmi "Piwo to Ludzie" . W naszej ofercie posiadamy różne gatunki piwa nawiązujące nie tylko do gdańskiej tradycji Pils, Starogdańskie, Monachijskie Ciemne, Pszeniczne, Witbier ale także do innych piw z całej europy.

Sprawdź nasze piwa!

Aktualnie na kranach

Browar

b

Browar PG4 to miejsce zainspirowane bogatą kulturą piwną oraz tradycją warzenia zlotego trunku w Gdańsku.

Pragniemy wskrzesić piwo JOPEN, które było gdańskim specjałem produkowanym co najmniej od 1449 roku. Warzył je sam Jan Heweliusz.

Restauracja

Restauracja PG4 to wyśmienite dania i niepowtarzalne piwo własnej produkcji warzone przez niemieckiego piwowara.

Na wyjątkowy klimat naszej restauracji wpływa także przepieknie odrestaurowane wnętrze z historyczną duszą. Profesjonalną obsługą kelnerską i obsługą hotelu tworzymy rodzinną atmosferę oraz wyjątkowe miejsce z pasją.

r