KONTAKT

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę

+48 534 206 319

Zarabiaj w ciszy

Inwestycja

Kilka słów o obiekcie

Polańczyk - miejscowość uzdrowiskowa ukryta pomiędzy pasmem Bieszczad a Jeziorem Solińskim. To właśnie tam mieści się nasza wyjątkowa inwestycja. Sun&Snow Solina Resort to perfekcyjnie zaprojektowany apartamentowiec z bezpośrednim dostępem do jeziora, otoczony licznymi szlakami turystycznymi - połączenie komfortu, wyrafinowania i piękna natury.

0
Apartamentów
0 ha
obszar całego kompleksu
0 m
od centrum Polańczyka
0 m
od Jeziora Solińskiego

Apartamenty

Oblicz zysk inwestycji
Apartamenty
Plan
zysk miesięcznie brutto

2320 pln

+

1711,85 pln

wpływy z tutułu miejsca parkingowego
Dowiedz się więcej +
Plan
zysk miesięcznie brutto

3742 pln

+

1711,85 pln

wpływy z tutułu miejsca parkingowego
Dowiedz się więcej +
Plan
zysk miesięcznie brutto

5163 pln

+

1711,85 pln

wpływy z tutułu miejsca parkingowego (ew. x2)
Dowiedz się więcej +

W kompleksie hotelowym zaplanowano około 250 apartamentów. Każdy z nich został przemyślanie zaaranżowany i luksusowo wykończony, a większość posiada dodatkowo widok na Jezioro Solińskie. Gwarantują one właścicielom oraz gościom komfortowy wypoczynek najwyższej klasy.

Lokalizacja

Bieszczady i okolice jeziora Solińskiego

Bieszczady i okolice Jeziora Solińskiego to idealna lokalizacja zarówno na dwudniowy wyjazd, jak i dłuższy urlop czy rodzinne święta. Polańczyk, będący miejscowością uzdrowiskową o wieloletniej tradycji, to prawdziwa perła Bieszczad, czekająca na odkrycie przez branżę hotelarską.

Znajdujący się w sercu Podkarpacia Sun&Snow Solina Resort to luksusowy obiekt zapewniający dostęp zarówno do malowniczych Bieszczad, jak i Jeziora Solińskiego. Położenie w pierwszej linii brzegowej gwarantuje imponujące widoki i bezproblemowy dostęp do wszelkich atrakcji znajdujących się na długości 150km linii brzegowej.

partnerzy

Solidni

Największa w Polsce firma profesjonalnie zarządzająca wynajmem apartamentów w popularnych miejscowościach wakacyjnych oraz największych miastach w Polsce

 • 146 000
  zarezerwowanych noclegów dało firmie tysiące zadowolonych klientów
 • 50 000
  klientów z Polski i zagranicy w bazie Sun&Snow
 • 1 300
  apartamentów w zarządzaniu przez Sun&Snow
 • 20
  w tylu polskich kurortach obecny jest Sun&Snow

Pracownia architektoniczna prowadzona przez uznanych katowickich architektów zajmująca się kompleksowo procesem inwestycyjnym, od wstępnych studiów w postaci analiz chłonności terenu i koncepcji do zakończenia inwestycji. Architekci Czora&Czora są odpowiedzialni za projekty większości hoteli Hilton na terenie naszego kraju. Od 2007 roku firma również prowadzi działalność na terenie Ukrainy poprzez Pracownię Architektoniczną Czora&Czora – Ukraina.

 • 27
  lat doświadczenia na rynku
 • 12
  kategorii działania- od wizualizacji po obiekty hotelowe Hilton